Intencje mszalne 18 – 24.09.2017 r.

Poniedziałek – 18.09

6:00 Dziękczynna za dar kapłaństwa ks. Pawła
+ Maria i Piotr Wilk
6.30 + Piotr Mazur (gr. 18)
+ Jan Bońdos – od Andrzeja i Moniki Wilk z rodziną
7:00 + Irena Zwanik – od ZUP ARKA
+ Anna i Jan Skowrońscy oraz zmarli z rodziny
18:00 + Stanisław Serafin – od sąsiadki Kosiorowskiej
+ Mieczysław Lubera – od żony
Poza parafią:
O zdrowie i błog. Boże w rodzinie Barbary i Romualda Pycior (odpr. ks. K. Wilczkiewicz)
+ Janina Pastuła (gr. 18) – od kolegów męża z pracy w Widełce (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 18) – od Ewy i Stanisława Nowaków (odpr. ks. M. Rachwalski)
+ Małgorzata Czachor – od Barbary i Tadeusza Czachorów z rodziną (odpr. ks. T. Czeluśniak)
+ Zdzisław Stępień – od Starosty Kolbuszowskiego i pracowników Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej (odpr. ks. K. Tyburowski)

Wtorek – 19.09

6:00 + Tadeusz Karkut – od wnuczki Ewy z rodziną
+ Franciszek Zuba
6.30 + Piotr Mazur (gr. 19)
+ Stanisław Lenart – od rodziny Kochanowiczów
7:00 + Stefan Tetlak w 8 rocz. śm.
+ Piotr Augustyn – od mamy, siostry Agaty i brata Andrzeja
18:00 + Jan Mazur w 14 rocz. śm. – od rodziny
+ Stanisław Ragan – od rodziny Szatkowskich
Poza parafią:
+ Janina Pastuła (gr. 19) – od rodziny Marii i Józefa Szklarczyków z Suchej Beskidzkiej (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 19) – od Ewy i Stanisława Nowaków (odpr. ks. M. Rachwalski)
+ Zdzisław Stępień – od Dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół w Trzęsówce (odpr. ks. K. Tyburowski)
+ Małgorzata Czachor – od Danuty i Jacka Luberów z rodziną (odpr. ks. T. Czeluśniak)

Środa – 20.09

6:00 + Stanisław Serafin – od sąsiadów Micek i Karkut
+ Roman Kulig w 5 rocz. śmierci – od żony 
6.30 + Piotr Mazur (gr. 20)
+ Antoni Cebula – od bratowej z rodziną
Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o dalszą łaskę zdrowia dla Haliny – od mamy i rodzeństwa
7:00 + Barbara Fryc – od swata Piotra Kukli z Krynicy
+ Andrzej Hariasz – od chrześnicy Natalii
18:00 + Jadwiga Kołodziej – od kolegów wnuka Grzegorza – pracowników firmy budowlanej Efekt-Kolbuszowa
+ Maria, Władysław Marek – od siostry Anieli
+ Janina Cudo
Poza parafią:
+ Janina Pastuła (gr. 20) – od rodziny Serafinów z Kolbuszowej Górnej (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 20) – od firm NIMINO i ASERTO (odpr. ks. M. Rachwalski)
+ Zdzisław Stępień – od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników ZS nr 2 w Kolbuszowej (odpr. ks. K. Tyburowski)
+ Małgorzata Czachor – od koleżanek i kolegów z SANKRO (odpr. ks. T. Czeluśniak)

Czwartek – 21.09

6:00 + Stanisław Ragan – od rodziny Ciupińskich
+ Maria Rząsa – od Domiceli Piekarz z Majdanu Królewskiego
6.30 + Piotr Mazur (gr. 21)
+ Stanisław Lenart – od sąsiadów syna Grzegorza
+ Henryka Bielecka – od wnuczki Wioletty z rodziną
7:00 + Stanisław Mucha – od mieszkańców bloku nr 2 z ul. Ks. Ruczki
+ Andrzej Hariasz – od matki chrzestnej
18:00 + Adam w 5 rocz. śmierci (od rodzeństwa) oraz + Józef, Maria i Kazimierz
+ Józef Kopeć – od wnuczki Kingi
Poza parafią:
+ Janina Pastuła (gr. 21) – od Wilhelminy Czachor i Marii Perlickiej (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 21) – od firm NIMINO i ASERTO (odpr. ks. M. Rachwalski)
+ Zdzisław Stępień – od Stowarzyszenia Geodetów Polskich Koło nr 7 w Kolbuszowej (odpr. ks. K. Tyburowski)
+ Małgorzata Czachor – od koleżanek i kolegów z SANKRO (odpr. ks. T. Czeluśniak)

Piątek – 22.09

6:00 + Józefa śpiewak – od rodziny Jagodzińskich i Matejków
6.30 Dziękczynna za dar kapłaństwa ks. Pawła
+ Piotr Mazur (gr. 22)
+ O zdrowie, błog. Boże i opiekę MB dla całej rodziny
7:00 + Zofia Wójcicka – od rodziny Godków z Widełki
+ Jerzy Kubiś – od właściciela i pracowników firmy ROLMET
18:00 O zdrowie i błog. Boże dla Aleksandry i Macieja z okazji 18-tych urodzin
+ Katarzyna Turek w rocz. śmierci
Poza parafią:
+ Janina Pastuła (gr. 22) – od szwagierki Kazimiery z rodziną (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 22) – od Grupy FIN (odpr. ks. M. Rachwalski)
+ Zdzisław Stępień – od Stowarzyszenia Geodetów Polskich Koło nr 7 w Kolbuszowej (odpr. ks. K. Tyburowski)
+ Małgorzata Czachor – od sąsiadów Bajorów (odpr. ks. T. Czeluśniak)

Sobota – 23.09

6:00 + Stanisław Ragan – od Hani Płazy z rodziną
6.30 + Małgorzata Gul – od Bogusławy i Tadeusza Szabarkiewicz
+ Piotr Mazur (gr. 23)
+ Stanisław Lenart – od kolegów z drużyny syna Grzegorza
7:00 + Cecylia Wilk – od chrześnicy Doroty Wilk
+ Kazimierz (w 12 rocz. śmierci) i Julian Cudo
18:00 + Artur Tylutki – od sąsiadów Ślęzaków i Judów
+ Władysława Winiarska – od współpracowników z byłego Zakładu Obuwniczego
Poza parafią:
+ Janina Pastuła (gr. 23) – od Haliny Kubiak z rodziną (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 23) – od Grupy FIN (odpr. ks. M. Rachwalski)
+ Zdzisław Stępień – od nauczycieli, emerytów i pracowników obsługi ZS nr 1 w Kolb. (odpr. ks. K. Tyburowski)
+ Małgorzata Czachor – od sąsiadów z ul. Batorego (odpr. ks. T. Czeluśniak)

Niedziela – 24.09

6.00 Za parafian
7.30 + Piotr Mazur (gr. 24)
9:00 + Joanna Maciąg (w 33 rocz. śmierci) i + Franciszek Stróż
+ Mieczysław Wilk w 3 rocz. śmierci – od córki Marty z rodziną
10.30 + Józef Popielarz w rocz. śmierci
+ Władysław Rodak w 11 rocz. śmierci – od syna Leszka
Poza parafią:
+ Małgorzata Czachor – od sąsiadów z ul. Batorego (odpr. ks. T. Czeluśniak)
+ Janina Pastuła w 30-ty dzień po śmierci (gr. 24) – od męża i córek z rodzinami (odpr. ks. J. Raczak)
+ Franciszek Ziętek (gr. 24) – od firm EFEKT i BIOS (odpr. ks. M. Rachwalski)
12.00 O błog. Boże dla Anieli w 1 rocz. urodzin oraz o opiekę MB dla całej rodziny
O zdrowie i błog. Boże dla Marcela w dniu chrztu – od rodziców
Poza parafią:
+ Zdzisław Stępień – od nauczycieli, emerytów i pracowników obsługi ZS nr 1 w Kolb. (odpr. ks. K. Tyburowski)
15.00 + Zofia, Adam, Andrzej Baner
17.00 + Ryszard Kuna w 3 rocz. śmierci – od rodziny
K.D. + Krystyna (w 1 rocz. śmierci) i Tadeusz Augustyn – od córki z rodziną