Diecezjalne Dni Młodych
Jego imię jest...
Zapisz się

Czym są Diecezjalne Dni Młodych?

Diecezjalne Dni Młodych to spotkanie ludzi, którzy czują Kościół oraz dla tych, którzy chcieliby poczuć go bardziej. Jeśli nie jesteś w żadnej wspólnocie, jest to również spotkanie dla Ciebie. To już 3. edycja DDM, poprzednie spotkania były organizowane w Cmolasie, natomiast w tym roku spotykamy się 17 sierpnia w Parku Papieskim w Rzeszowie, aby wspólnie przeżywać swoją młodość i cieszyć się sobą.

Rok temu w Cmolasie podczas DDM

Daj się wyciągnąć!

Jak / Gdzie / Kiedy

Poradnik dla uczestnika

 • Gdzie wszystko się dzieje?

  Park Papieski obok katedry. Jest tu m.in. największy w Rzeszowie plac zabaw, sztuczny strumień i scena koncertowa.

 • Kiedy?

  Wyjazd z Kolbuszowej o godz. 16:30 w czwartek (17.08). O godzinie 18:00 startuje programem w Rzeszowie na placu. Natomiast kończymy w sobotę (19.08) Agapą, która nastąpi zaraz po Mszy Świętej sprawowanej przez biskupa rzeszowskiego Jana Wątrobę o godz. 12:00. Powrót około godz. 16

 • Co zabrać ze sobą?

  Przede wszystkim zabierz ze sobą znajomych! Przyda się też: ciepła bluza, nakrycie głowy, śpiwór, karimata, coś przeciwdeszczowego, łyżka, widelec, kubek, nóż, konserwy i chleb na śniadanie (piątek i sobota) i kolację (piątek) – herbata będzie zapewniona, coś słodkiego na Agape (sobota). Zapewniamy kolację w czwartek i obiad w piątek. Dobrze byłoby zabrać ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis, różaniec, ubrania na zmianę.

 • Kto może wziąć udział?

  Każdy młody człowiek od 15. roku życia! Każdy niepełnoletni musi mieć pełnoletniego opiekuna, który zostanie wskazany imiennie w zgodzie podpisanej przez rodziców (wzór do pobrania tutaj). Poza tym nie stawiamy granic młodości. Udział w spotkaniu mogą wziąć nie tylko uczestnicy rekolekcji wakacyjnych, ale wszyscy młodzi, którzy chcą przeżyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Zapisz się

Każdy niepełnoletni uczestnik musi mieć pełnoletniego opiekuna, który zostanie wskazany imiennie w zgodzie podpisanej przez rodziców. Musi on być na Diecezjalnych Dniach Młodzieży. Jeden opiekun może mieć do 10 osób pod sobą. Link do zgody