INTENCJE MSZY ŚW. 03 – 10/03/2024

Kolegiata pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej

03/03/2024 III Niedziela Wielkiego Postu

św. Kunegundy, zakonnicy; św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

06:00 O zdrowie dla Stanisława
07:30 Za parafian
09:00 + Lucjan Węglarz (greg. 3) – od kuzyna Jerzego

+ Andrzej Antosz – od Kingi i Grzegorza Bajor -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od Zbigniewa Gaweł z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.3) – od ZUP Eden- (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 3) – od kolegów i koleżanek córki Magdaleny -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

K.D. + Zofia, Wojciech, Józef, Michał Gil
10:30 Dziękczynna za opiekę i otrzymane łaski dla sióstr z Róży bł. Karoliny

+ Piotr Faryniarz (greg.3) – od koleżanek mamy z firmy Garda -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.3) – od Wandy Wlazło -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.3) – od Roberta i Izabeli Róg z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

12:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Adama w 15 rocznicę urodzin.

+ Władysław Kołacz – r. śm. – od córki Zofii z rodziną

+ Elżbieta Słomińska- od Wandy Wlazło z córką Joanną -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Krystyna Piotrowska – od Bogusława Bokoty – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Janina Olszowy (greg. 3) – od Beaty i Łukasza Fitał – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Krystyna Syper (greg.3) – od mieszkańców bloku Ruczki 6-(poza parafia odpr. o. Gerard)

15:00 + Helena i Franciszek Banka – od dzieci – z okazji imienin
17:00 + Zofia Kicińska – od wnuczek Dominiki Kamili i Mileny
04/03/2024 Poniedziałek

święto św. Kazimierza Królewicza; bł. Jana Antoniego Farinay biskupa

06:00 + Kazimierz Stąpor – od żony i córki
06:30 + Janina Chmielowiec – od Anny Duszkiewicz

+ Kazimiera Popiołek – od Gabrieli Jabłońskiej

+ Anna Kapusta – od rodziny – 7 dzień

07:00 + Stefania Fitał – od sąsiadki i sióstr Żywego Różańca – Maria, Teresa Wąsik

+ Lucjan Węglarz (greg. 4) – od kuzynki Otylii z rodziną

18:00 + Zofia Starzec – od chrześnicy Zofii Sukiennik z rodziną

+ Maria, Piotr Krzak – od córki z rodziną

+ Elzbieta Słomińska- od Magdaleny i Wacława Zimny  -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od rodziny Molików -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od rodziny Faryniarz -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.4) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od rodziny Dzióbków – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 4) – od kolegów i koleżanek córki Magdaleny-(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 4) – od Marii Fitał – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.4) – od Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolbuszowej -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.4) – od Wandy i Romana Sondej -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.4) – od kolegów z klasy syna Krzysztofa- Darka, Damiana i Mariusza – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.4) – od mieszkańców bloku Ruczki 6-(poza parafia odpr. o. Gerard)

05/03/2024 Wtorek

św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

06:00 + Andrzej Kitrys – 18 r. śm. i zmarli z rodziny
06:30 + Modesta Stępień – od swatów z Ropczyc

+ Artur Zuber – 8 r. śm. – od rodziny

07:00 + Antoni Biestek – od Karola Biestek

+ Lucjan Węglarz (greg. 5) – od chrzestnej Celiny Kaczanowskiej

18:00 W intencjach Wspólnoty dla intronizacji NSPJ

+ Jerzy Śmiechowski – 3 r. śm. – od żony i synów

+ Elzbieta Słomińska- od Eugeniusza Kret z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Barbary i Krzysztofa -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od ZUP Arka -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.5) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od Doroty i Dariusza Serafin z rodziną – (poza parafioa odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 5) – od kolegów i koleżanek córki Magdaleny-(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 5) – od Anny Wróblewskiej z rodziną – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.5) – od Mariusza Zuba z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.5) – od mieszkańców bloku Tyszkiewiczów 14 -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.5) – od Barbary i Jarosława Drapała – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.5) – od mieszkańców bloku Ruczki 6-(poza parafia odpr. o. Gerard)

06/03/2024 Środa

św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy; św. Olegariusza, biskupa

06:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wspólnoty Wojowników Maryi
06:30 + Kazimierz Kuna – od mamy z rodziną

+ Lucjan Węglarz (greg. 6) – od sąsiadów Marcina i Michała Stąpor

07:00 + Stanisława Biesiadecka – od koleżanek i kolegów syna Grzegorza z LO

+ Stanisław Jęczmieńczuk – 2 r. śm – od żony i córki z rodziną

18:00 W intencjach nowennowych

+ Barbara Biesiadecka – od Alicji i Piotra Wróblewskich z rodziną

+ Elzbieta Słomińska- od Łucji i Ryszarda Wilk z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Uli i Bogdana Chudeckich -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od rodziny Romaniuków -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.6) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od Siudunów- (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg.6 ) – od Magdaleny i Tomasza Ząbczyk -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 6) – od rodziny Kurdów – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.6) – od ZUP Arka -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.6) – od mieszkańców bloku Tyszkiewiczów 14-(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.6) – od działkowców Ogrodu Prefabet – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.6) – od Dalili i Zbigniewa Sobieszczańskich z rodziną -(poza parafia odpr. o. Gerard)

07/03/2024 Czwartek

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

06:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Kazimierza
06:30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Hani

+ Lucjan Węglarz (greg. 7) – od Marty i Ludwika Zielińskich

07:00 + Tadeusz Stobierski – od sąsiadów Piskorowskich

+ Michał Hawro – r. śm. – od syna Krzysztofa z rodziną

18:00 Wynagradzająca za odstępstwa od wiary, profanacje i świętokradztwa oraz obojętność wobec Jezusa Eucharystycznego

+ Stanisław Witek – od siostrzenicy Marii Koryl

+ Elzbieta Słomińska- od rodziny Czachorów i Raganów-(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Elżbiety Kluk z Przedborza -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od Zofii Winiarczyk -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.7) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od Joli Cynar z Adamem i rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 7) – od komitetu matura 1973-(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 7) – od Agnieszki i Krzysztofa Lenart z rodziną – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.7) – od Krystyny i Zofii Kowalskiej z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.7) – od mieszkańców bloku Tyszkiewiczów 14-(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.7) – od rodziny Romaniuków – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.7) – od ZUP Arka-(poza parafia odpr. o. Gerard)

08/03/2024 Piątek

św. Beaty, dziewicy i męczennicy; św. Jana Bożego; św. Stefana z Obazine, opata

06:00 Za dusze w czyśćcu
06:30 + Krystyna Piotrowska – od bratowej

+ Helena Serafin  – od siostrzenicy z rodziną

07:00 + Jerzy Dębczyński

+ Lucjan Węglarz (greg. 8) – od Ewy i Mariana Stąpor

18:00

 

+ Andrzej Augustyn – od brata Witolda z rodziną

+ Józefa Augustyn – 6. śm.- od dzieci

+ Elzbieta Słomińska- od Grażyny i Krzysztofa -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Personelu Sklepu Warzywniak -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od Marii i Juliana Zuber -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.8) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od Bożeny Starzec – Loch z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 8) – od kolegi męża – Władysława-(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 8) – od Koła Gospodyń Wiejskich Świerczowianki w Świerczowie – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.8) – od Faustyny, Łukasza, Pawła Kret z rodzinami-(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.8) – od mieszkańców bloku Tyszkiewiczów 14 -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.8) – od ZUP Arka – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.8) – od Zdzisława Łabądz z żoną  -(poza parafia odpr. o. Gerard)

09/03/2024 Sobota

św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio

06:00 O nawrócenie dla grzeszników
06:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Pliszaków

+ Janina Wilk – od wnuków Klaudii i Eryka

07:00 + Maria Kret – od Heleny i Stanisława Kret

+ Lucjan Węglarz (greg. 9) – od Marka Gila

18:00 + Kazimiera Popiołek – od siostry Krystyny z rodziną

+ Wiesław Łakomy – od wnuczki Natalii z mężem

Dziękczynna z prośbą z Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji 50 urodzin -(poza parafia odpr. ks. P. Ciba)

+ Elzbieta Słomińska- od Teresy i Bolesława Rozmus z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Elżbiety i Roberta Marek -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od rodziny Bigus i Opaliński -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.9) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa )

+ Krystyna Piotrowska – od Grażyny Bieleń z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 9) – od rodziny Mytychów -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 9) – od rodziny Lasotów – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.9) – od Jolanty i Sławomira Sobolewskich -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.9) – od Mirosławy i Leona Fila -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.9) – od rodziny Jarków – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.9) – od rodziny Romaniuków -(poza parafia odpr. o. Gerard)

10/03/2024 IV Niedziela Wielkiego Postu

św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty; św. Symplicjusza I, papieża; św. Makarego, biskupa

06:00 + Eleonora Micek – 18 r. śm.
07:30 + Józefa Konopka – męża i syna
09:00 Za parafian

+ Andrzej Antosz – od Bogusławy i Mikołaja Ungiert -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od Elżbiety Mruczek z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.10) – od rodziny – (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 10) – od Marii i Stefana Orzech -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

K.D. + Jan Filuba – 12 r. śm.
10:30 + Józef Wójcicki i + rodzice – od żony i synów z rodzinami

+ Piotr Faryniarz (greg.10) – od Genowefy Dłużeń z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.10) – od Jakuba z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.10) – od Antoniego Stolarza z Kanady – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Michalina Bocheńska – od chrześnicy Grażyny z rodziną z USA -(poza parafią odpr. ks. T. Wajdzik)

12:00 + Lucjan Węglarz (greg. 10) – od Grzegorza i Anety Stąpor z dziećmi

+ Elzbieta Słomińska- od Zygmunta Gul z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Krystyna Piotrowska – od Władysławy Dudzińskiej – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Janina Olszowy (greg. 10) – od Marty, Mirosława i Jakuba Smyrskich – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Krystyna Syper (greg.10) – od Marty i Andrzeja Rainer -(poza parafia odpr. o. Gerard)

15:00 + Jan Bońdos – 7 r. śm. – od żony z dziećmi
17:00 + Helena i Józef Augustyn