INTENCJE MSZY ŚW. 12 – 19/09/2021

 

Kolegiata pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej

12/09/2021 XXIV Niedziela Zwykła

Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej; św. Gwidona z Anderlecht; Najświętszego Imienia Maryi; Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej; św. Piotra z Tarentaise, biskupa; bł. Marii od Jezusa, dziewicy

06:00 + Stefania (r. śm.) i Jan Skowrońscy
07:30 + Maria Pas – w dniu imienin – od córki i syna
09:00 + Adam i Wiktoria Bieleń

+ Beata Lenart – od Danuty Filipek -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Bogdan Kośmider (greg.12) – od Magdaleny i Maćka Fudali z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Grażyna Wołowiec (greg.12) – od Przyjaciół: Aliny i Jana Cichoniów -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Eugeniusz Depa – od Anny Haracz z rodziną -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

K.D. O uzdrowienie Zbigniewa – od córki chrzestnej
11:00 Za parafian

+ Maria Kłoda

+ Ludmiła Haracz (greg.12) – od sąsiadów Zegar

+ Michał Gola (greg.12) – od rodziny Machowskich – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Maria Kulig (greg.12) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

15:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Adama w 50 rocznicę urodzin – od żony i dzieci
17:00 + Henryk Labuda – 13 r. śm. – od żony i dzieci

+ Zofia Micek – od Mileny i Krzysztofa Rozenbajger-(poza parafia odpr. ks. P. Rozpędowski)

13/09/2021 Poniedziałek

Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

06:00 + Maria Zuber – od Władysławy Czachor z rodziną
06:30 O zdrowie i szczęśliwą operację dla Elżbiety

+ Irena Bajor – od sąsiadki Barbary Jacher z rodziną

+ Janina Ciszek – od męża – 7 dzień

07:00 + Tadeusz Kabała od Krystyny Piotrowskiej z rodziną

+ Maria Kołacz – w dniu urodzin – od córki Zofii z rodziną

18:00 + Franciszka, Jan Mazur

+ Ludmiła Haracz (greg.13) – od kuzyna Stanisława z Rzeszowa z rodziną

+ Michał Gola (greg.13) – od swatów Michałków z Widełki – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Beata Lenart – od kuzynki Krystyny Mytych  -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Bogdan Kośmider (greg.13) – od Katarzyny i Pawła Lewandowskich z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Józefa Draus – od Przyjaciół syna Grzegorza -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Grażyna Wołowiec (greg.13) – od koleżanek Bogusławy Bajor i Ireny Micek z rodzinami -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Maria Kulig (greg.13) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

+ Eugeniusz Depa – od Anny Haracz z rodziną -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

14/09/2021 Wtorek

święto Podwyższenia Krzyża Świętego; św. Alberta, biskupa

06:00 Za dusze w czyśćcu z rodziny Herej
06:30 + Ryszard Wit – od rodziny Kulig

+ Stanisław Godzic – od wnuka Tomasza z rodziną

07:00 + Beata Lenart – od córki Magdaleny z rodziną

+ Stanisław Wójcik – od córki Beaty z rodziną

18:00 + Czesław Dragan – 18 r. śm.

+ Ludmiła Haracz (greg.14) – od Patrycji i Jakuba Janus

+ Michał Gola (greg.14) – od Józefy i Janusza Michałek z Widełki – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Bogdan Kośmider (greg.14) – od koleżanek żony – Beaty, Sylwii i Justyny -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Józefa Draus – od uczestników i Personelu Środowiskowego Domu Samopomocy w Kolbuszowej -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Grażyna Wołowiec (greg.14) – od Bernadety i Stanisława Olszówków -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Maria Kulig (greg.14) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

+ Eugeniusz Depa – od Franciszki Haracz z Huciska -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

15/09/2021 Środa

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; św. Katarzyny Genueńskiej

06:00 + Maria Kulig- od córki Elżbiety i Jerzego
06:30 + Maria Madura – od Michaliny Szypuła

+ Feliks, Władysław i Maria Hariasz

07:00 + Emilia Wołochow – od wnuczki Agnieszki z rodziną
18:00 O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów

+ Ludmiła Haracz (greg.15) – od Krzysztofa Cesarza z rodziną

+ Michał Gola (greg.15) – od Ewy i Tadeusza Drzał z rodziną – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Beata Lenart – od koleżanek i kolegów z pracy córki Magdaleny  -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Bogdan Kośmider (greg.15) – od kolegów i rodziców z drużyny piłkarskiej Krystiana -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Józefa Draus – od ZUP Arka -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Grażyna Wołowiec (greg.15) – od rodziny Orzechów -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Maria Kulig (greg.15) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

+ Eugeniusz Depa – od Raganów z Huciska -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

16/09/2021 Czwartek

Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa; św. Edyty, ksieni

06:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
06:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne  łaski dla Barbary i Krzysztofa – z okazji 15 rocznicy zawarcia małżeństwa

Za dusze w czyśćcu cierpiące

07:00 + Michał Gola (greg.16) – od Janiny Tęcza z rodziną

+ Jacek Polek – od siostry Zofii z rodziną

+ Stanisław Rauch – od bratowej Marii Rauch

18:00 + Maria Kitrys – od siostry Krystyny Kabała

+ Tadeusz Blicharz – od syna Piotra

+ Beata Lenart – od rodziny Gorczyców -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Bogdan Kośmider (greg.16) – od wychowawczyni, dzieci i rodziców z klasy syna Krystiana -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Józefa Draus – od rodziny Romaniuków -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Grażyna Wołowiec (greg.16) – od Grażyny Biestek z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Ludmiła Haracz (greg.16) – od rodziny Urbanek i Schab z Ropczyc  – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Maria Kulig (greg.16) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

+ Eugeniusz Depa – od rodziny Skowrońskich -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

17/09/2021 Piątek

św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa; św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła; św. Jana Macías, zakonnika; stygmatów św. Franciszka z Asyżu; św. Piotra z Arbués, męczennika; św. Marcina z Finojosa, biskupa

06:00 + Maria Krakowska – od sąsiadów Aliny i Jana Cichoniów
06:30 + Bogusław Pliszak – 12 r. śm.

+ Kazimierz Paśko – 8 r. śm. – syna Bogdana z rodziną

07:00 + Michał Gola (greg.17) – od Sebastiana i Marzeny z rodzinami

+ Maria Biesiadecka – od córki Urszuli z rodziną

18:00 + Janina Lenart – od wnuczki Agnieszki

+ Zbigniew Zamorski – od córki Grażyny z mężem

+ Beata Lenart – od swatów z Jasionki -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Bogdan Kośmider (greg.17) – od zawodników i ich rodziców oraz trenera Grzegorza z drużyny KKS Kolbuszowianka z rocznika 2008 i 2009 -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Józefa Draus – od Anny i Zbigniewa Blat -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Grażyna Wołowiec (greg.17) – od Władysława Mazura z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Ludmiła Haracz (greg.17) – od Agaty, Pawła i Hanny Kowalskich  – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Maria Kulig (greg.17) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

+ Eugeniusz Depa – od Marii Kolis -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

18/09/2021 Sobota

święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

06:00 O Boże błogosławieństwo dla żyjących z rodziny Fryców, a dla zmarłych z tej rodziny o życie wieczne
06:30 + Mieczysław Maziarz – od kolegi Jarka Ragana z rodziną

+ Jan Koń – od szwagierki Marii z mężem i dziećmi

07:00 + Michał Gola (greg.18) – od sąsiada Serafina z rodziną

+ Zbigniew Zamorski – od wnuka Tomasza z Agnieszką

18:00 + Stanisława Mazan – od brata Stefana

+ Renata Szabat

+ Beata Lenart – od Janiny Lenart z rodziną  -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Bogdan Kośmider (greg.18) – od zawodników i ich rodziców oraz trenera darka z drużyny młodzieżowej KKS Kolbuszowianka rocznik 2007 -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Józefa Draus – od koleżanki Marzeny Salach z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Grażyna Wołowiec (greg.18) – od Danuty i Stanisława Mazurów -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Ludmiła Haracz (greg.18) – od Basi, Konrada i Kubusia  – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Maria Kulig (greg.18) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

+ Eugeniusz Depa – od Ireny Zasowskiej z Huciska z rodziną -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

19/09/2021 XXV Niedziela Zwykła

św. Januarego, biskupa i męczennika; św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika; św. Józefa z Kupertynu, kapłana; bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika; Najświętszej Maryi Panny z La Salette

06:00 Za parafian
07:30 + Stefan Tetlak – 12 r. śm.
09:00

 

 

 

 

 

 

K.D.

+ Mateusz Dudziński – od mamy z okazji imienin

+ Beata Lenart – od Izabeli i Tomasza Margańskich -(poza parafia odpr. ks. T. Czeluśniak)

+ Grażyna Wołowiec (greg.19) – od Marii Kubiś z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Eugeniusz Depa – od Barbary i Mariana Sajdak -(poza parafią odpr. ks. M. Dunaj)

 

 

 

+ Zofia Wilk – od rodziny

10:30 + Joanna i Franciszek Maciąg – r. śm

+ Józefa Draus – od rodziny Koszyczków ze Stalowej Woli -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Maria Kulig (greg.19) – (poza parafią odpr. o. K. Dębski)

12:00 + Franciszek Cepielik – 5 r. śm. – od córki Beaty z rodziną

+ Bogdan Kośmider (greg.19) – od Aliny i Grzegorza Dziuba z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

15:00 + Jan Mazur – 18 r. śm. – od żony i synów z rodzinami
17:00 + Michał Gola (greg.19) – od Krystyny i Waldemara Filuba z rodziną

+ Ludmiła Haracz (greg.19) – od Danuty i Zbyszka Kowalskich  – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)