W dniu 12 września br. przeżywaliśmy odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi, patronki naszej parafii. Uroczysta suma odpustowa została odprawiona o godz. 11.00. Mszy świętej przewodniczył i odpustowe kazanie wygłosił ks. Piotr Andrukiewicz, redemptorysta, kaznodzieja, rekolekcjonista, były redaktor Radia Maryja i Telewizji Trwam.


Ostatnie wpisy

[.] LISTA GRUP NA CZUWANIE

Wielki Piątek – dzień Męki i Śmierci Pana Jezusa   ADORACJA PANA JEZUSA 6.00      adoracja prywatna 8.00      adoruje młodzież klas VII Czytaj dalej...