INTENCJE MSZY ŚW. 25/2 – 03/03/2024

Kolegiata pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej

25/02/2024 II Niedziela Wielkiego Postu

św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika; bł. Dominika Lentiniego, kapłana; św. Tarazjusza, patriarchy; św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana

06:00 Za parafian
07:30 + Zofia i Stefania Januszewskie
09:00 + ks. Wiesław Augustyn – r. śm.

+ Bronisława Augustyn (greg.26) – od Marii i Marka Biestek z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

K.D. + Andrzej Bąk – od Adeli i Józefa Jagodzińskich
10:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne  łaski dla Marii i Ryszarda – z okazji 50 rocznicy zawarcia małżeństwa

+ Franciszek Kłoda – 2 r. śm. – od dzieci

+ Kazimiera Popiołek (greg.26) – od Teresy i Janusza Karkut -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Krystyna Piotrowska (greg. 26) – od Wioletty Oleś i Bernadetty Bieszczad – (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Janina Olszowy (greg. 26) – od Barbary i Stanisława Fitał z rodziną – (poza parafia odpr. ks. P. Szafrański)

+ Barbara Frączek -(poza parafią odpr. ks. Jacek)

12:00 + Genowefa Sitarz, Ludwik, Jan – od córki Grażyny z rodziną

+ Marian Tambor – od Barbary i Marka Potaczała -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek – od mieszkańców bloku ul. Tyszkiewiczów 14 -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Maria Bańka (greg.26) – od koleżanek z Apteki -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 26) – od Pszczelarzy z Rejonowego Koła w Kolbuszowej -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

15:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Małgorzaty Bergauer i jej rodziny
17:00 + Tadeusz Chmielowiec – r. śm. – od żony i dzieci
26/02/2024 Poniedziałek

św. Aleksandra, biskupa; św. Pauli Montal, dziewicy

06:00 + Teresa Żuchowska – 4 r. śm. – od Stanisława
06:30 + Maria Konopka – od rodziny Niemiec i Szypuła

+ Zbigniew Zamorski – 3 r. śm.

07:00 + Mariusz Micał – od rodziny Kuligów

+ Maria Kret – od chrześnicy Izabeli Kret z rodziną

18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Adama Filuby w 83 rocznicę urodzin – od córki

+ Tadeusz Stobierski – od sąsiadów Tomczyków z dziećmi

+ Marian Tambor – od Renaty i Romana Dul z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek – od mieszkańców bloku ul. Tyszkiewiczów 14 -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Barbara Frączek -(poza parafią odpr. ks. Jacek)

+ Kazimiera Popiołek (greg.27) – od Zakładu Mięsnego Karkut -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Maria Bańka (greg.27) – od Służby Pogrzebowej Eden -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Augustyn (greg.27) – od Zofii Biestek z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Piotrowska (greg. 27) – od rodziny Wszołek z Sędziszowa Małopolskiego – (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 27) – od Haliny i Andrzeja Serafin -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 27) – od Adama i Barbary Kardysiów z rodziną – (poza parafia odpr. ks. P. Szafrański)

27/02/2024 Wtorek

św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika; św. Leandera, biskupa

06:00 + Stanisław Szlachetka – od szwagierki Danuty
06:30 + Stanisław Starzec – od siostry Agnieszki z rodziną

+ Wiesław Łakomy – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

07:00 + Anna Mierzwa – od  Ewy Majka

+ Maria Karkut – od sąsiadów Starców

18:00 + Janina Wilk – od wnuczki Anity

+ Roman Rząsa

+ Marian Tambor – od Zofii i Tadeusza Fliz z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek – od mieszkańców bloku ul. Tyszkiewiczów 14 -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Barbara Frączek -(poza parafią odpr. ks. Jacek)

+ Kazimiera Popiołek (greg.28) – od ZUP Smyrski -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Maria Bańka (greg.28) – od Stanisławy i Tadeusza Bryk z rodziną -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Augustyn (greg.28) – od Stanisława Salacha z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Piotrowska (greg. 28) – od Heleny Miś z mężem z Ropczyc – (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 28) – od Elżbiety i Jarosława Łagodów z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 28) – od Mynartów i Goclanów – (poza parafia odpr. ks. P. Szafrański)

28/02/2024 Środa

św. Hilarego I, papieża

06:00 + Jan Masłowski – ze Stobiernej
06:30 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla Małgorzaty Bergauer i jej rodziny

+ Zofia Flis – od rodziny Szadkowskich

07:00 + Danuta Guzek – od  sąsiadów Jana i Danuty Salach z rodziną

+ Aleksandra Lech – Zuber – od sąsiadów z bloku przy ul. 11 listopada 13

18:00 + Tadeusz Rybak- od wnuczki Ewy

+ Genowefa Polek – od córki Barbary z rodziną

+ Marian Tambor – od Zofii i Mariana Olszowy z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek – od mieszkańców bloku ul. Tyszkiewiczów 14 -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Barbara Frączek -(poza parafią odpr. ks. Jacek)

+ Kazimiera Popiołek (greg.29) – od rodzin Filuba i Miroś  -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Maria Bańka (greg.29) – od Anny i Adama Kwaśnik z rodziną -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Augustyn (greg.29) – od Heleny i Kazimierza Kiwakow z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Piotrowska (greg. 29) – od rodziny Snopkowskich z Kolbuszowej – (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 29) – od Edwarda i Pauliny Marek -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 29) – od Tadeusza M- (poza parafia odpr. ks. P. Szafrański)

29/02/2024 Czwartek

św. Romana Jurajskiego, opata; bł. Antonii z Florencji; św. Oswalda, biskupa

06:00 O łaskę powrotu do Pana Boga i wypełnienie woli Bożej
06:30 + Maria Snopkowska – od bratanka Mateusza

+ Sławomir Blicharz – od mamy, brata i bratanka Kamila

07:00 + Bronisław Korab – od córki Bożeny

+ Jan Augustyn – od córki Agnieszki

18:00 Za dusze w czyśćcu

+ Lucja Węglarz – od bratowej Władysławy Węglarz z rodziną

+ Marian Tambor – od Rafała Olszowy z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Barbara Frączek – (poza parafią odpr. ks. Jacek)

+ Kazimiera Popiołek (greg.30) – od Iwony i Andrzeja Gil z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Maria Bańka (greg.30) – od Zofii Starzec z rodziną -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Augustyn (greg.30) – od Stanisława i Krystyny Nowak z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Piotrowska (greg. 30) – od Marzeny Oleniacz – (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 30) – od Działu Księgowości Firmy Rubix -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg.30 ) – od Krystyny Stępień z rodziną – (poza parafia odpr. ks. P. Szafrański)

01/03/2024 Piątek

św. Albina, biskupa; św. Feliksa III, papieża

06:00 + Janina, Józef Król, Marian, Krystyna, Krzysztof Maciejewscy
06:30 + Edward Zuber – od siostry Ireny z rodziną

+ Emilia Wołochow

07:00 + Czesław Serafin – od chrześnicy Anety z rodziną

+ Janina Olszowy – od szwagierki Janiny Kołodziej

18:00 + Aleksander Bujak – 3 r. śm. -od żony i dzieci z rodzinami

+ Lucjan Węglarz (greg. 1) – od teściowej

+ Elzbieta Słomińska- od Anity i Artura Harchut -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Ireny i Ryszarda Kochanowiczów z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od Alicji i Mirosława Sitarz z córkami -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Barbara Frączek -(poza parafią odpr. ks. Jacek)

+ Janina Zusman (greg.1) – od rodziny Hodorów- (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od Krystyny i Adama Mazur z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 1) – od Anny Kozłowskiej z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 1) – od rodziny Krawczyków – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.1) – od Janiny Klucznikow -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.1) – od Agnieszki i Mirosława Sajdak z synem Bartoszem -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.1) – od chrześniaka Dominika z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.1) – od mieszkańców bloku Ruczki 6-(poza parafia odpr. o. Gerard)

02/03/2024 Sobota

św. Agnieszki z Pragi; bł. Karola, męczennika

06:00 + Helena i Józef Matuła
06:30 + Andrzej Andryś – od siostry Małgorzaty

+ Krystyna Rak – od wnuczki Irminy z rodziną – 30 dzień

07:00 + Zbigniew Serafin – od brata Jana z rodziną

+ Helena Kwiatek

18:00 + Jan Rząsa – od Czesławy i Mariana Rząsa z rodziną

+ Lucjan Węglarz (greg. 2) – od szwagra Stanisława z rodziną

+ Elzbieta Słomińska- od rodziny Iwaniak -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Andrzej Antosz – od Joanny Bajor z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od kolegów syna Zdzisława z pionu Usług Komunalnych z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.2) – od rodziny Karkutów- (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Krystyna Piotrowska – od Andrzeja i Stanisława Sobusiak z rodzinami – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 2) – od Anny Czachor z rodziną -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

+ Janina Olszowy (greg. 2) – od Haliny Kiwak z rodziną z ul. Wojska Polskiego – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Piotr Faryniarz (greg.2) – od koleżanek mamy z firmy Garda -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.2) – od Klaudii i Sławka Kogut z córką Adrianną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.2) – od Anny i Sławomira Jerzak z Anglii – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Krystyna Syper (greg.2) – od mieszkańców bloku Ruczki 6-(poza parafia odpr. o. Gerard)

03/03/2024 III Niedziela Wielkiego Postu

św. Kunegundy, zakonnicy; św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

06:00 O zdrowie dla Stanisława
07:30 Za parafian
09:00 + Lucjan Węglarz (greg. 3) – od kuzyna Jerzego

+ Andrzej Antosz – od Kingi i Grzegorza Bajor -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Krystyna Rak – od Zbigniewa Gaweł z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Janina Zusman (greg.3) – od ZUP Eden- (poza parafia odpr. ks. J. Tyrpa)

+ Aleksandra Lech – Zuber (greg. 3) – od kolegów i koleżanek córki Magdaleny -(poza parafia odpr. ks. J. Goleń)

K.D. + Zofia, Wojciech, Józef, Michał Gil
10:30 Dziękczynna za opiekę i otrzymane łaski dla sióstr z Róży bł. Karoliny

+ Piotr Faryniarz (greg.3) – od koleżanek mamy z firmy Garda -(poza parafią odpr. ks. T. Ryczek)

+ Marian Tambor (greg.3) – od Wandy Wlazło -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Stanisław Wiącek (greg.3) – od Roberta i Izabeli Róg z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

12:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Adama w 15 rocznicę urodzin.

+ Władysław Kołacz – r. śm. – od córki Zofii z rodziną

+ Elzbieta Słomińska- od Wandy Wlazło z córką Joanną -(poza parafia odpr. ks. J. Nagi)

+ Krystyna Piotrowska – od Bogusława Bokoty – (poza parafią odpr. ks. P. Blat)

+ Janina Olszowy (greg. 3) – od Beaty i Łukasza Fitał – (poza parafia odpr. ks. W. Radomski)

+ Krystyna Syper (greg.3) – od mieszkańców bloku Ruczki 6-(poza parafia odpr. o. Gerard)

15:00 + Helena i Franciszek Banka – od dzieci – z okazji imienin
17:00 + Zofia Kicińska – od wnuczek Dominiki Kamili i Mileny