INTENCJE MSZY ŚW. 15 – 22/05/2022

 

Kolegiata pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej

15/05/2022 V Niedziela Wielkanocna

św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony

06:00 + Stanisław Rauch (greg.15)

+ Wojciech Kozioł (greg.15) – (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

07:30 Za parafian

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne  łaski dla Marty i Andrzeja – z okazji 30 rocznicy zawarcia małżeństwa

09:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Zofii w 70 rocznicę urodzin – od dzieci

+ Władysław Michałek – 7 r. śm. + Zofia, Stanisław – z okazji imienin – od córki Anny

+ Bogusław Rychlicki – od Lucyny z rodziną -(poza parafia odpr. ks. w DD Tabor)

+ Helena Korzępa – od Zofii Żadło z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od cioci Czesi i kuzynki Ewy -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.15) – od Ewy i Grzegorza Zielińskich -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Andrzej Śpiewak (greg.15) – od sąsaidów Anety i Grzegorza z dziećmi -(poza parafia opdr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.15) – od rodziny Dajczak z Zabrza -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

K.D. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Strażaków
10:30 + Anna, Tomasz, Eugenia Kiwak, Michał, Roman Przybyło

+ Zuzanna Ogonek (greg.15) – od rodziców i uczniów klasy 4a -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Roman Wilk (greg. 16) – od Asi i Oli z rodzinami -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

12:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Piotra w 11 rocznicę urodzin.

+ Bronisława Kwiecień (greg. 15)- od rodziny Romaniuków -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.15) – od Alicji i Piotra Wróblewskich z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

15:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Ryszarda i Justyny w rocznicę urodzin – od rodziny
17:00 + Edward Popiel – 22 r. śm
16/05/2022 Poniedziałek

Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski; św. Szymona Stocka, zakonnika

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.16)

+ Stanisław Rauch (greg.16)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

 

06:30 + Zbigniew Załuski – od siostrzenic Agnieszki Konefał z rodziną i Anny Sitarz z rodziną

+ Maria i Tadeusz Wrońscy

07:00 + Zofia Micek – od sąsiadów z klatki przy ul. Partyzantów 3

+ Józef Bajor – od Edyty Gola z rodziną

18:00 + Wiktoria Brzuska – od siostry Ewy Stąpor z synem

+ Stanisław Dziuba – 1 r. śm. – od żony i córki Doroty z rodziną

+ Bogusław Rychlicki – od Krzysztofa Gdowika -(poza parafia odpr. ks. w DD Tabor)

+ Stefan Reguła (poza parafią odpr. ks. R. Woźnica)

+ Helena Korzępa – od Elżbiety Łagoda -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od ojca chrzestnego -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.16) – od sąsiadów: Lucyny i Krzysztofa Kwiatkowskich -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Zuzanna Ogonek (greg.16) – od uczniów klasy 7a wraz z wychowawcą i rodzicami -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 16)- od Katarzyny i Witolda Cesarz -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg. 16)) – od chrześnicy Renaty Rzeszutek z rodziną – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Andrzej Śpiewak (greg.16) – od Jerzego Przybyło z rodziną -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.16) – od rodziny Matoszko z Zabrza -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

+ Roman Wilk (greg. 16) – od Asi i Oli z rodzinami -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

17/05/2022 Wtorek

św. Paschalisa Baylon, zakonnika

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.17)

+ Stanisław Rauch (greg.17)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

06:30 + Beata Lenart – od kolegi Zbigniewa z Chicago

+ Grażyna Wołowiec – od Teresy i Józefa Popielarz

07:00 + Józefa Draus – od siostry Wiesławy z rodziną

+ Edward Dec – od rodziny Dec i Skomro z Sokołowa Małopolskiego

18:00 + Andrzej Przywara- od rodziny Ragan

+ Barbara Jabłońska – od rodziny Brzuszek

+ Bogusław Rychlicki – od koleżanek i kolegów z Oddziału ZNP w Kolbuszowej -(poza parafia odpr. ks. w DD Tabor)

+ Helena Korzępa – od Stefanii Pogoda z Przyłęka -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od kuzynki Karoliny -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.17) – od Hiacynty i Kamila Kwiatkowskich -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Zuzanna Ogonek (greg.17) – od uczniów, rodziców i wychowawczyni klasy 8a z SP nr 1 w Kolbuszowej -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 17)- od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników SP w Weryni -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.17) – od rodziny Wiesława Dypy  – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Andrzej Śpiewak (greg.17) – od kolegi Bogusława Stec z rodziną -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.17) – od rodziny Gryczmanów z Zabrza -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

+ Roman Wilk (greg. 17) – od Barbary i Tadeusz Tereba -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

18/05/2022 Środa

św. Feliksa z Cantalice, zakonnika; św. Eryka IX Jedvardssona, króla; św. Jana I, papieża i męczennika; bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.18)+ Stanisław Rauch (greg.18)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)
06:30 + Romualda Wilk – od rodziny Romaniuków

+ Helena, Bronisław, Józef Rząsa

07:00 + Wiktoria Brzuska – od sióstr z Róży Aleksandry Ligęza

+ Feliks Hariasz i zmarli z rodziny

18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla ks. Mariusza i ks. Arkadiusza z prośbą o dalsze laski i opiekę NMP z okazji 9 rocznicy święceń

+ Eugeniusz Depa – od sąsiadów Brożyna

+ Jan Fryc – r. śm.

+ Helena Korzępa – od Krystyny i Zbigniewa Wolak z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od kuzyna Maćka z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.18) – od Katarzyny z rodziną -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Zuzanna Ogonek (greg.18) – od rodziców i dzieci klasy 3b wraz z wychowawczynią -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 18)- od Ewy Stąpor z rodziną -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.18) – od rodziny Bukała i Kabacińskich  – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Andrzej Śpiewak (greg.18) – od rodziny Stec -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.18) – od rodziny Witrów z Rzeszowa -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

+ Roman Wilk (greg. 18) – od Joanny i Bogdana Czachor -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

19/05/2022 Czwartek

Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej; św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.19

+ Stanisław Rauch (greg.19)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

06:30 + Adam Śpiewak – od  Piotra Filuby z rodziną

+ Mariusz Bańka- od sąsiadki z klatki

+ Anna Plis – od męża – 7 dzień

07:00 + Stefania Motwicka – od Ewy i Stanisława Nowak

+ Stanisław Margański – od brata Władysława z rodziną

18:00 + Zofia Kostuj – od Ewy i Mariana Stąporów

+ Maria Kozłowska – od syna Jerzego z żoną

+ Helena i Bronisław Kaczmarscy -(poza parafią odpr. ks. R. Woźnica)

+ Zofia Jachyra – od rodziny Gołębiowskich – (poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od Ireny i Zofii Salach -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.19) – od Michała i Marcina Stąpor -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Zuzanna Ogonek (greg.19) – od rodziców, dzieci oraz wychowawcy klasy 2a -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 19)- od Marty Płodzień z rodziną -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.19) – od Zarządu Koła 17 PZW w Kolbuszowej – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Andrzej Śpiewak (greg.19) – od Agnieszki Krząstek z rodziną -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.19) – od rodziny Colette z Francji -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

+ Roman Wilk (greg. 19) – od Bernadetty i Piotra Chruściel -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

20/05/2022 Piątek

św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.20)

+ Stanisław Rauch (greg.20)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

06:30 + Janina Ciszek – od sąsiadów z klatki córki Krystyny

+ Antoni Gabriel- od wnuczki Patrycji z mężem i prawnukami

07:00 + Zofia Wilk – od rodziny Kozłowskich

+ Bogdan, Wojciech, Aleksander Cisło

18:00 + Edward Rusin – od Katarzyny i Piotra Zygo z rodziną

+ Jerzy Motwicki – od Ireny Arabasz

+ Zofia Jachyra – od Bożeny i Eugeniusza Mazur- poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od Marii Wilk z rodziną -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.20) – od Małgorzaty i Henryka Cichockich  -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Zuzanna Ogonek (greg.20) – od rodziców, dzieci oraz wychowawcy klasy 2c  -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 20)- od Marty i Andrzeja Serafin z rodziną z Mechowca -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.20) – od Władysławy i Jerzego Biesiadeckich – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Andrzej Śpiewak (greg.20) – od Mariusza i Doroty Stąpor z dziećmi -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.20) – od rodziny Frankiewiczów -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

+ Roman Wilk (greg. 20) – od Ireny i Jana Frankiewicz -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

21/05/2022 Sobota

św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników; św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa; bł. Jacka Cormier, zakonnika; św. Iwo z Chartres, biskupa

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.21)+ Stanisław Rauch (greg.21)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)
06:30 + Zofia Micek – od swatowej Cecylii Zygmunt z rodziną

+ Stanisława Wilk – od wnuczki Wioletty z rodziną

07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę NMP dla Błażeja w 18 rocznicę urodzin.

+ Stefania Kutacha – od wnuka Piotra Czupich z rodziną

18:00 + Czesława Lenart – od rodziny Zofii i Jerzego Kitrys

+ Tadeusz Fryc – od kuzynki Genowefy Gola z rodziną z Zapola

+ Zofia Jachyra – od Kazimiery Mianowskiej – poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Robert Rubiński – od Jadwigi i Stanisława Salach -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.21) – od rodziny Chmielowców -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Zuzanna Ogonek (greg.21) – od klasy 4b z wychowawcą -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 21)- od Zofii i Adama Śnieżek -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.21) – od Grażyny Mokrzyckiej  – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

+ Andrzej Śpiewak (greg.21) – od Właścicieli Firmy Delta -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.21) – od rodziny Frankiewiczów -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

+ Roman Wilk (greg. 21) – od Urszuli Zenona Samojedny -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

22/05/2022 VI Niedziela Wielkanocna

św. Rity z Cascia, zakonnicy; św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

06:00 + Wojciech Kozioł (greg.22)

+ Stanisław Rauch (greg.22)- (poza parafią odpr. ks. J. Tyrpa)

07:30 + Maria i Ludwik Matuła – r. śm. – od córek z rodzinami
09:00 Za parafian

+ Robert Rubiński – od Bernadki i Ewy -(poza parafią odpr. ks. T. Tylutki)

+ Zbigniew Wróbel (greg.22) – od rodziny Ledwójcik -(poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski)

+ Andrzej Śpiewak (greg.22) – od koleżanek i kolegów z Firmy Delta -(poza parafia odpr. ks. R. Woźnica )

+ Marian Koprowski (greg.22) – od Sylwii i Leszka Barnat z rodziną -(poza parafią odpr. ks. G. Słodkowski)

K.D. + Robert Starzec – 7 r. śm.
10:30 + Władysław Salach – 6 r. śm.

+ Zuzanna Ogonek (greg.22) – od klasy 3a z wychowawczynią -(poza parafią odpr. ks. R. Dziuba)

+ Roman Wilk (greg. 22) – od Aleksandry i Tomasza Urban -(poza parafią odpr. o. Ludwik)

12:00 + Aniela Ożóg – 13 r. śm. – od rodziny

+ Zofia Jachyra – od mieszkańców bloku Tyszkiewiczów 12 – poza parafią odpr. ks. P. Wojnar)

+ Bronisława Kwiecień (greg. 22)- od Zofii Winiarczyk -(poza parafią odpr. ks. J. Goleń)

+ Marian Obara (greg.22) – od sąsiadów Edyty i Łukasza Mazan – (poza parafią odpr. ks. P. Szafrański)

15:00 + Janina Jasińska – od córki Wioletty z rodziną
17:00 + Jan Fryc – od żony i córki z rodziną