INTENCJE MSZY ŚW. 18 – 24/03/2019
Kolegiata pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej
18/03/2019 Poniedziałek
06:00 + Józef i Julia Świątek
06:30 + Józefa Zielińska – od bratanicy
06:30 + Lucyna Staszewska -od znajomej
07:00 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 18)
07:00 + Józef Jadach – z okazji imienin od żony z dziećmi
07:00 + Stanisław Skowron (greg.18) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
07:00 + Stanisława Błoch (greg. 18)- od rodziny -(poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
17:00 + Józef Szadkowski – od rodziny
17:00 + Józef Zuber i Józef Darłak
17:00 + Maria Turek – od Pracowników Urzędu Pocztowego w Kolbuszowej – (poza parafią odpr. ks. K. Wilczkiewicz)
17:00 + Piotr Fitał (greg. 18)- od koleżanek z pracy ze sklepu Orzech nr 9 w Kolbuszowej – (poza parafia odpr. ks. J. Raczak)
17:00 + Krystyna Bajor (greg. 17) – od koleżanek z pracy: Danuty, Anny, Barbary i Zofii – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
17:00 + Bronisław Kotula – od rodziny Hariaszów – (poza parafia odpr. ks. P. Szot)
19/03/2019 Wtorek
06:00 + Józef Bąba – z okazji imienin – od syna Cypriana
06:30 + Józef Narowski
06:30 + Józef Czachor – w dniu imienin – od siostry
06:30 + Józefa Przybyło – od córki Moniki z Andrzejem i dziećmi- 7 dzień po śmierci
07:00 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 19)
07:00 + Józefa Augustyn – od dzieci
07:00 + Józef Augustyn – 4 r. śm. – od żony i dzieci
07:00 + Stanisława Błoch (greg. 19)- od rodziny- (poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
07:00 + Stanisław Skowron (greg.19) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
17:00 + Józef Wroński – z okazji imienin
17:00 + Józef Golonka
17:00 + Maria Turek – od koleżanek i kolegów – Matura 1976 – (poza parafią odpr. ks. K. Wilczkiewicz)
17:00 + Piotr Fitał (greg. 19)- od sąsiadów z bloku nr 12 ul. Kolejowa – (poza parafia odpr. ks. J. Raczak)
17:00 + Krystyna Bajor (greg.18) – od koleżanek z pracy: Danuty, Anny, Barbary i Zofii- (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
17:00 + Bronisław Kotula – od koleżanki córki – (poza parafia odpr. ks. P. Szot)
20/03/2019 Środa
06:00 + Józefa Zielińska – od Katarzyny Niezgoda
06:30 + Roman Czachor – od żony – 7 dzień
06:30 + Tomasz Kitrys – od stryja Jana z rodziną
06:30 + Stanisław Skowroński – od wnuczki Joanny
07:00 + Henryk Zygmunt – od mamy Janiny
07:00 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 20)
07:00 + Stanisław Skowron (greg.20) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
07:00 + Stanisława Błoch (greg.20)- od rodziny- (poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
17:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Martynki i jej rodziców oraz dziadków
17:00 + Leon i Józef Szadkowscy
17:00 + Piotr Fitał (greg. 20)- od sąsiadów z bloku nr 12 ul. Kolejowa – (poza parafia odpr. ks. J. Raczak)
17:00 + Krystyna Bajor (greg. 19) – od Zdzisława Bajora z rodziną – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
17:00 + Bronisław Kotula – od ZUP Arka – (poza parafia odpr. ks. P. Szot)
17:00 + Józefa Przybyło – od Urszuli i Leszka Kuciemba – (poza parafia odpr. ks. K. Wilczkiewicz)
21/03/2019 Czwartek
06:00 + Piotr Fitał (greg. 21)- od sąsiadów z bloku nr 12 ul. Kolejowa
06:30 + Maria Turek – od Krystyny i Jana Perlickich
06:30 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 21)
06:30 + Stanisława Błoch (greg. 21)- od rodziny- (poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
07:00 + Wiktor Wiśniewski – 9 r. śm.
07:00 + Janina Kotula – 5 r. śm.
07:00 + Stanisław Skowron (greg.21) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
17:00 + Marian Turek – r. śm
17:00 + Stefania Frącz – od koleżanek z kasy Zapomogowo- Pożyczkowej w Kolbuszowej
17:00 + Krystyna Bajor (greg. 20) – od Marii i Zbigniewa Kozakiewiczów – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
17:00 + Henryk Zygmunt – od koleżanek i kolegów żony z Kolbuszowskiej Fabryki Mebli – (poza parafią odpr. ks. J. Raczak)
17:00 + Bronisław Kotula – od Grzegorza Romaniuka z rodziną – (poza parafia odpr. ks. P. Szot)
17:00 + Józefa Przybyło – od Adeli i Józefa Jagodzińskich – (poza parafia odpr. ks. K. Wilczkiewicz)
22/03/2019 Piątek
06:00 + Henryk Zygmunt – od szwagra Tadeusza z rodziną
06:30 + Piotr Fitał (greg. 22)- od chrześnicy Oliwii
06:30 + Bronisław Kotula – od żony
07:00 + Krystyna Bajor – 30 dzień po śmierci
07:00 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 22)
07:00 + Stanisław Skowron (greg. 22) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
07:00 + Stanisława Błoch (greg. 22)- od rodziny- (poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
17:00 + Stanisław Jachyra – r. śm.
17:00 + Maria Mazurek – r. śm.
17:00 + Krystyna Bajor (greg. 21) – od Pracowników Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
17:00 + Henryk Zygmunt – od koleżanek i kolegów żony z Kolbuszowskiej Fabryki Mebli- (poza parafią odpr. ks. J. Raczak)
17:00 + Bronisław Kotula – od Urszuli Bogacz z rodziną – (poza parafia odpr. ks. P. Szot)
17:00 + Józefa Przybyło – od Kazimiery Józefa Niemiec – (poza parafia odpr. ks. K. Wilczkiewicz)
23/03/2019 Sobota
06:00 w intencji Panu Bogu wiadomej
06:30 + Maria Wachnicka – od Grażyny i Jana Łagowskich z rodziną
06:30 + Piotr Fitał (greg. 23)- od siostry Barbary
07:00 + Henryk Zygmunt – od szwagra Mariana z rodziną
07:00 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 23)
07:00 + Stanisław Skowron (greg.23) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
07:00 + Stanisława Błoch (greg. 23)- od rodziny- (poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
17:00 + Józef Soja – 11 r. śm.
17:00 + Maria Sitarz – od koleżanek i kolegi córki Danuty z ZSA-E w Weryni
17:00 + Krystyna Bajor (greg. 22) – od sąsiadów Agnieszki i Romana Siuzdaków – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
17:00 + Henryk Zygmunt – od Jana i Janiny Drewnickich – (poza parafią odpr. ks. J. Raczak)
17:00 + Bronisław Kotula – od rodziny Serdednickich z Sędziszowa Młp. – (poza parafia odpr. ks. P. Szot)
24/03/2019 III Niedziela Wielkiego Postu
06:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Weroniki – od rodziców
07:30 + Piotr Fitał (greg. 24)- od brata Kazimierza z rodziną
07:30 + Eleonora Micek – z okazji 68 r. urodzin
09:00 + Eugeniusz Kopeć – od dzieci -(greg. 24)
09:00 + Stanisław Skowron (greg.24) – poza parafią odpr. ks. P. Rozpędowski
09:00 + Stanisława Błoch (greg. 24)- od rodziny- (poza parafią odpr. ks. B. Kośmider)
K.D. + Andrzej Halat – od Renaty i Stanisława Serafin z Kolbuszowej Dolnej
10.30 Za parafian
10.30 + Stanisław Ragan – 2 r. śm.
10:30 + Krystyna Bajor (greg. 23) – od Ewy i Stanisława Nowak z rodziną – (poza parafią odpr. ks. J. Goleń)
10:30 + Henryk Zygmunt – od koleżanek żony z Kolbuszowskiej Fabryki Mebli- (poza parafią odpr. ks. J. Raczak)
10:30 + Bronisław Kotula – od rodziny Potępów i Wronów – (poza parafią odpr. ks. P. Szot)
12:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Julii
15:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii – z okazji imienin i urodzin
17:00 + Agnieszka i Adam Potoccy, Stefania i Antoni Sączawa

Parafia Jasło Żółków